HAPPY EVENT Imprezy dla Dzieci

71-004 Szczecin, Cukrowa 63/1

609 806... 311więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

               


                                                           Animacje podczas wesela.

Na weselach coraz częściej pojawiają się dzieci, opieka nad nimi będzie wspaniałym prezentem Państwa Młodych dla swoich Gości.

Zabawy prowadzone przez nasze barwne animatorki z pewnością urozmaicą ten niezwykły dzień najmłodszym Gościom, a ich rodzice będą mogli dobrze się bawić nie martwiąc się o swoje pociechy.


Na przyjęcia weselne mamy przygotowaną specjalną ofertę - skontaktuj się z nami pod nr tel. 609 806 311 lub 534 80 60 80 i zapytaj o szczegóły.

Gwarantujemy, iż zapraszając na wesele nasze animatorki sprawicie ogromną frajdę wszystkim Gościom. Rodzice z pewnością będą Wam wdzięczni :)


            

 

Każdy Rodzic pragnie, by urodziny Dziecka były wyjątkowe i niezpomniane. Z kolejnym rokiem pomysłów ubywa, a wymagania Pociech rosną. Jeśli chcesz zorganizować wesołą imprezę, która nie nadwyręży zbytnio domowego budżetu, jesteś w odpowiednim miejscu :)

                 

Nasz zespół zadba, by w najważniejszym dla Jubilata dniu, mógł odbyć podróż do świata, gdzie spełniają się marzenia. Zapewniamy różnorodną tematykę, balony, kreatywne zabawy, konkursy, drobne upominki i dyplomy. Jako profesjonaliści dbamy o nieprzeciętność i bezpieczeństwo organizowanych imprez, a także o wszystko co tworzy udaną zabawę!

Urodziny organizujemy dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.


Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku prawdziwą urodzinową niespodziankę skontaktuj się z nami pod nr tel. 609 806 311, 505 166 966 lub 534 80 60 80 i zapytaj o szczegóły lub odwiedź naszą stronę www.SuperUrodziny.Szczecin.pl

 

Zapraszamy również na naszą stronę na fb :)

www.facebook.com/HAPPYEVENT123

1

 

Kontakt

71-004 Szczecin,
Cukrowa 63/1

609 806... 311więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd